Ben vanaf 4 uur wakker. Gisteren voor de eerste keer prednison kuur en anti-biotica. Weet sinds 2 weken dat ik COPD heb. Tevens heb ik fybromyalgie. Lijkt net of de moeheid dubbel aan komt, maar dat had ik al een tijdje, nu weet ik waarvan.
Vandaag naar de Arbo. Werk in de thuiszorg. Iedereen zegt: denk eens aan jezelf. Gemakkelijk gezegd in deze maatschappij. Waar je moet werken. Straks laat ik mij verzorgen en ga met de rollater naar de clienten :Y :Y
Hier ook weer een kuurtje pred. ;( Wanneer mn astma ontregeld is kan ik gelijk ook helemaal nergens meer tegen. Zo vervelend.. Zelfs douchegel irriteert mn longen.
Vandaag gaat het wat beter dan gisteren. Al merk ik wel dat ik de luchtvochtigheid hoog is. Vooral als ik me buiten wil inspannen. Jammer want het is zulk mooi weer. Had de ha ook nog de verkeerde neusspray aan de apotheek doorgegeven....mag ik nog een keer...nou ja, zo blijf je in beweging.
IK heb het de hele dag benauwd met piepen en al. Met hoesten en dik slijm en pijn met ademhalen. Met de geringste inspanning heb ik het al benauwd. En nu zit ik al met verhoogde dossering van mijn puffers. het blijft hier dus maar zeuren.
beterschap voor iedereen, en bij wie het goed gaat ^O^
Slapen gaat al een paar dagen erg moeizaam. Fysiek wil het allemaal niet zo is gewoon %$#$% en kost alles me behoorlijk veel moeite - al weet ik dat voor mijn omgeving aardig te verstoppen.
Iedereen en elke zieke en degenen die in de lappenmand zitten sterkte en beterschap.
Goedemorgen.
Ben vanaf 4 uur wakker.
Gisteren voor de eerste keer prednison kuur en anti-biotica.
Weet sinds 2 weken dat ik COPD heb.
Tevens heb ik fybromyalgie.
Lijkt net of de moeheid dubbel aan komt, maar dat had ik al een tijdje, nu weet ik waarvan.
Vandaag naar de Arbo.
Werk in de thuiszorg.
Iedereen zegt: denk eens aan jezelf.
Gemakkelijk gezegd in deze maatschappij. Waar je moet werken.
Straks laat ik mij verzorgen en ga met de rollater naar de clienten :Y :Y
Beterschap! en succes bij de arbo..
Hier ook weer een kuurtje pred. ;(
Wanneer mn astma ontregeld is kan ik gelijk ook helemaal nergens meer tegen. Zo vervelend..
Zelfs douchegel irriteert mn longen.
Hoi Evi
Voor jou ook beterschap :)
Moe
Weeral slecht geslapen en als je opstaat is het mistig en alles wat je doet wordt je nog meer moe van.
Waarom had ik dit vroeger niet en nu wel?
goede berichten Ems!!!
Vandaag gaat het wat beter dan gisteren. Al merk ik wel dat ik de luchtvochtigheid hoog is. Vooral als ik me buiten wil inspannen. Jammer want het is zulk mooi weer.
Had de ha ook nog de verkeerde neusspray aan de apotheek doorgegeven....mag ik nog een keer...nou ja, zo blijf je in beweging.
Beterschap voor de zieken!
Hallo
Ik ga dadelijk fluiten *)
Heb me toch een paar rode wangen. Geen koorts. Prednison?? Puffen??
Gebruik het allemaal voor de eerste keer.
Groet Anita
prednison geeft bij mij ook hele rode wangen ;)
prednison geeft bij mij ook hele rode wangen ;)
Ik heb nooit rode wangen nog niet bij inspanning. Vind het mooi staan. O+
IK heb het de hele dag benauwd met piepen en al.
Met hoesten en dik slijm en pijn met ademhalen.
Met de geringste inspanning heb ik het al benauwd.
En nu zit ik al met verhoogde dossering van mijn puffers.
het blijft hier dus maar zeuren.
beterschap voor iedereen,
en bij wie het goed gaat ^O^
Slapen gaat al een paar dagen erg moeizaam. Fysiek wil het allemaal niet zo is gewoon %$#$% en kost alles me behoorlijk veel moeite - al weet ik dat voor mijn omgeving aardig te verstoppen.
Iedereen en elke zieke en degenen die in de lappenmand zitten sterkte en beterschap.
Paginering