Probleem met het loshalen van de ampulen budesonide

17-02-2014 om 16:34 uur

Beste mensen,

Ik was in de veronderstelling dat het mijn handen lag ( atrose) dat ik de ampule van de budesonide ( sandoz) niet van elkaar kreeg zonder moeite.
Nu was vandaag de apotheek zo aardig omdit voor mij te doen. Omdat het orgineel pulmicort wegens de prijs niet geleverd mag worden. En deze krijg ik net wat makkelijker los en open.

Is dit een bekend probleem? En zo nee wat ik kan hier aan doen? Want ik neem aan dat ik niet de enige ben met dit ongemak.

met vriendelijke groet,

petra

17-02-2014 om 19:28 uur

Hoi,

Ik heb met de ampullen ipramol ook altijd ruzie.  En als je het niet heel voorzichtig doet trek je de naastgelegen ampul dan ook open.  Heel irritant. Daar mogen ze van mij best eens wat aan doen

Login of registreer om te reageren
17-02-2014 om 19:46 uur

kan je ook die afknippen mischien kan dan wel beter

Login of registreer om te reageren
17-02-2014 om 21:38 uur

Ik heb het ook met de Ipramol,de combivent gaat een stuk makkelijker....

Login of registreer om te reageren
18-02-2014 om 09:48 uur

Hallo Petra,

Wat lastig dat je de ampul van de budesonide niet makkelijk los krijgt. Wij herkennen
het probleem niet vanuit onze gesprekken aan de Advieslijn. Ik begrijp dat je aan de apotheek hebt laten weten dat je minder problemen had bij het origineel Pulmicort. Je kunt je arts vragen om specifiek aan te geven dat je Pulmiort nodig hebt. Deze moet dan “medische noodzaak” vermelden op het recept. Dan zou je het origineel geleverd moeten krijgen. Zo niet, dan kun je het probleem aanhangig maken bij je zorgverzekeraar.
Succes.

Met vriendelijke groet,
De Advieslijn

Login of registreer om te reageren