misselijk na warmte of hitte

20-08-2012 om 10:14 uur

De warme dagen heb ik aardig overleefd, maar vannacht was het vreselijk warm en vanmorgen ben ik zo misselijk en dus benauwd.
Zuurstof schijnt iets te maken te hebben met afkoelen van het lichaam. Hoe zit dat precies? En wat kan ik dan doen om het te voorkomen (ook al is het niet zo vaak warm in Nederland). Koud drinken? Extra medicijnen? Op de tocht gaan liggen?

20-08-2012 om 19:36 uur

Niet te koud drinken hoor, is misschien even lekker maar uiteindelijk kan je er hoofdpijn van krijgen en kan je maag/darmstelsel er ook van van slag raken. Drink je wel voldoende met dit warme weer? Probeer niet teveel ineens te drinken maar elk uur een glas water bijvoorbeeld. Drink ook niet alleen maar water maar eet ook regelmatig wat. Zelf heb ik er ook gauw last van.

Login of registreer om te reageren
20-08-2012 om 21:25 uur

Ik vroeg me alleen af of koud water de temperatuur omlaag kan brengen als je lichaam dat niet goed kan. Maar natuurlijk moet je vooral  regelmatig drinken, flesje naast je zetten en steeds een slok, dat helpt ook, en fruit eten etc. Maar 's nachts doe je dat niet.

Login of registreer om te reageren
20-08-2012 om 22:36 uur

Wat betreft 't medische stukje dat laat ik even aan de artsen over.

Wat betreft je lichaam af laten koelen... Pas op dat je niet elke keer ijskoud drinken drinkt, dan krijgt je lichaam namelijk ook een seintje; om wat op te warmen, en dat wil je natuurlijk juist niet. Ditzelfde geldt voor een koude douche. Een lauwe douche is beter. Zelf vind ik 't het prettigst om (voor langere tijd zodat je lichaam echt afkoelt..) onder een lauwe douche te staan.

Login of registreer om te reageren