zuurstof en vakantie

05-05-2012 om 14:47 uur

Sinds 1 jaar gebruik ik 24/7 zuurstof. Ik was gewend om regelmatig op vakantie te gaan, maar nu vergt het meer aanpassingen.
Ik ben aan het uitzoeken welk apparaat voor mij het meest geschikt is. Het lenen van een Portable oxygen concentrator blijkt sinds 2 weken niet meer te kunnen bij Vitalaire. Mijn home-fill mag ik meenemen op eigen risico, maar dat is voor vliegen of cruise geen optie, bovendien neemt het erg veel plaats in. Een andere zuurstofleverancier wordt lastig omdat die geen home-fill levert, maar tanks die met vloeibare zuurstof afgevuld moeten worden. En de tankjes van de home-fill zijn ideaal voor de dingen dichterbij huis en om boodschappen te doen.
Ik overweeg nu de Eclipse 3 of de Solo 2 zelf aan te schaffen. Vitalaire zegt dat de eclipse problemen oplevert en dat ze daarom die niet meer uitlenen. Wie heeft nare ervaringen met de eclipse ? Ook zijn ervaringen met de Solo 2 van harte welkom. De technische gegevens zijn mij van beiden bekend, het gaat mij om de goede en mindere goede ervaringen en die kunnen alleen gegeven worden door gebruikers ervan. Ik hoop van mensen iets te horen.

Login of registreer om te reageren
23-05-2012 om 12:03 uur

Hallo Maria,

Ech vervelend he. Ik ben ook voor mijn vader aan het zoeken. Ik heb nu een offerte aangevraagd bij Vivisol, omdat hij voor lange tijd o pvakantie gaat. Je krijgt maar 28 dagen vergoed. Ik ben benieuwd wat het gaat kosten. Maar ik denk dat het een dure grap wordt. Daarom dacht ik dat kopen beter is. Ik ben aan het googlen geweest en philips heeft een nieuw apparaat op de markt. Hij weegt maar 4,5 kg. De Eclipse weegt 8 kg. Mijn vader kan geen ander apparaat gebruiken omdat hij continu zuurstof nodig heeft. En deze symplygo biedt uitkomst. Deze levert zowel pulse als contine tot 2liter.
http://simplygo.respironics.com/

Nu heb ik met Philips Nederland gebeld en zij vertelde me dat dit apparaat over 2 maanden pas in Nederland wordt gelanceerd. Ik zit er nu over na te denken om het in Amerika aan te schaffen, maar weet niet of dat zo slim is. Hij kost 2800 dollar.

Login of registreer om te reageren