Met verdriet delen wij het nieuws dat moderator Marijke is overleden.

18-09-2025 om 12:37 uur

Marijke heeft zich met hart en ziel ingezet voor onze community. Met haar betrokkenheid, luisterend oor en warme, persoonlijke benadering heeft zij een blijvende indruk achtergelaten. Ze wist mensen op hun gemak te stellen en gaf deelnemers op Longforum het gevoel gezien en gehoord te worden.

 

We zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en we zullen haar aanwezigheid, enthousiasme en vriendelijkheid enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar haar familie en naasten. We wensen hen veel kracht en steun toe in deze moeilijke tijd.

18-09-2025 om 16:43 uur

Ik geloof niet dat ik haar ooit persoonlijk heb ontmoet maar haar commentaren waren altijd hartelijk en warm. Inderdaad iemand die gemist zal worden. Rust zacht.

Login of registreer om te reageren
Moderator
18-09-2025 om 17:41 uur

Kan wel zeggen dat onder onze moderatoren, Marijke het meest interactief was met de lotgenoten, uiteraard door haar eigen long problematiek. Hoe duidelijk, fijn en adviserend zij het kon verwoorden pakte mij. Vond haar wel een kandidaat om te bloggen en vertelde haar dat een keer in onze Teams meeting. Haar plotselinge situatie, wat samen kwam op mijn verjaardag viel me zwaar. Zelf ook chronisch ziek met lichamelijke beperkingen besef je dan des te meer om elke dag te genieten met wat kan. Ik ga onze behulpzame, hartelijke en opgewekte collega Marijke missen. Bedankt voor de inval dagen en rust zacht 🤍🕊️

Login of registreer om te reageren
20-09-2025 om 00:37 uur

Ach, wat verdrietig 

 

Ja mooi en waardevol hoe ze zich heeft ingezet hier en iedereen vriendelijk te woord stond!


Fijn dat je het doorgeeft, Sanne, anders verdwijnt iemand zomaar…. Dit is goed om te melden. Dank je wel

Login of registreer om te reageren