Mies naar Heideheuvel!

19-01-2010 om 10:31 uur Gesloten

Hoi allemaal,

Ik werd net gebeld, ik start 1 februari mijn observatieweek in HH! Deze week word ik nog gebeld voor een afspraak voor huisbezoek volgende week. Kortom, er zit schot in de zaak! Spannend! Vooral omdat ik sinds paar dagen weer benauwder ben en ik van de fysio gisteren te horen heb gekregen dat zij niet vaak astmapatiënten tegenkomt die er zo slecht aan toe zijn als ik. En bedankt ;) Maar wel eerlijk. En ja, ik blijf eigenwijs roepen dat het ik mezelf niet zo zie :)

Liefs Mies

De reacties zijn gesloten. Naar de laatste reactie gaan?
19-01-2010 om 10:36 uur

Fijn he zulke opmerkingen....
Maar super hoor!!!

19-01-2010 om 10:37 uur

He Mies,

Wat fijn dat er nu toch eindelijk schot in de zaak zit! En dan gaat het nu toch opeens wel best snel :). Wel fijn dat er nu snel naar je gekeken wordt, zeker nu je nog weer meer benauwd bent enzo!
veel succes en sterkte! Ik hoop dat ze je goed kunnen gaan helpen!
Houd je ons hier een beetje op de hoogte?

liefs Ireen

19-01-2010 om 10:59 uur

zeker weten! voor wie het leuk vindt, ik hou een blog bij, maar omdat ik niet wil dat de hele wereld (incl. mijn leerlingen :)) meeleest, heb ik de blog afgeschermd. Stuur een een pb'tje als je mee wilt lezen!

19-01-2010 om 11:40 uur

Hey Mies,
Fijn joh dat je nu al zo snel terecht kunt op HH! Hoop dat je er veel kunt bereiken en dat je zult opknappen, zodat zulke opmerkingen van een fysio niet meer nodig zijn :)
Succes met de voorbereidingen!
Groetjes
Jorine

19-01-2010 om 11:44 uur

Dank je Jorine, ik al die fysio eens laten zien wat voor een topsporter ik kan zijn hahaha  ^O^

19-01-2010 om 12:49 uur

Hé Mies  :W

wat fijn dat er schot in de zaak komt!!  ^O^ 1 februari is niet meer zo ver  :)
tja zo'n opmerkingen zijn niet fijn hé, heb ik ook soms hoor op de poli
komen ze bloedprikken voor theofyllinespiegel zeggen ze: jeee zo jong en al aan de theofylline?! of op de longfunctie: je moet wat harder blazen ;( haha
maar goed wij gaan gewoon mooi opknappen!! en met jouw motivatie en ingesteldheid komt dat zeker goed!! Houd je me op de hoogte hoe het gaat?

liefs

19-01-2010 om 13:11 uur

Fijn dat je al zo snel terecht kunt. ^O^
Hopelijk ga je er flink opknappen. :*

21-01-2010 om 17:02 uur

Hoi Mies,

Gelukkig dat je terecht kan binnenkort!!  Ook wel spannend denk ik.
Hopelijk ga je snel weer wat opknappen.
Tja wat moet ik zeggen sterkte of succes...allebei dan maar  ;)

groetjes :)

25-01-2010 om 23:56 uur

heel veel sterkte met alles en heel veel succes met de observatie week!

26-01-2010 om 10:16 uur

Dank jullie wel!! Ben nu beetje zenuwachtig, want krijg over een kwartier huisbezoek van HH....spannend!!
Lvk liet me vandaag weten dat dit zo'n goede stap voor me is, dus dat is fijn om te horen! Biedt perspectief :)